niedziela, 28 grudnia 2014

Musli Tak Jak Chcesz - czyli łakocie dla każdego ;)

przed Świętami otrzymałam od Musli TakJakChcesz mieszankę którą sama dla siebie skomponowałam. O marce wspominałam już 2 lata temu (wow ale ten czas leci ;)). O moich pierwszych wrażeniach możecie przeczytać tutaj --> Cellulitka zamawia MusliTakJakChcesz.

Po dwóch latach działalności marki mogę ocenić, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Firma udostępnia nowe ciekawe specjały jak np. smoczy owoc, dobrej jakości kandyzowane owoce, orzechy ale i M&Msy i wiele innych!

Jeżeli chodzi o dystrybucję mieszanek teraz możemy je odbierać z Paczkomatów, dzięki temu możliwość otrzymania zamówionego towaru jest dla potencjalnego klienta jeszcze lepsza niż dwa lata temu kiedy to byliśmy skazani na drogiego kuriera lub odbiór osobisty ale w wybranych lokalizacjach i to zazwyczaj wyłącznie stolicy.

Musli kojarzy się pozytywnie - dietetycznie, zdrowo, hmm odchudzająco ? błonnikowo. Moja mieszanka którą stworzyłam jest słodka i genialnie zaspokaja teraźniejsze zachcianki kobiety w ciąży którą jestem ;) Poprawia mi humor, cieszy podniebienie, trochę osładza aby w kolejnej chwili troszeczkę przełamać smak kwaskowatością żurawiny. Na pewno nie jest to mieszanka odchudzająca. :) jest w niej dużo cukru i słodkich dodatków NO ale co zrobić! :). Z pewnością jest zdrowa - bo dobrze wpływa na moje samopoczucie ;) i jest zrobiona z dobrych składników.Specjalnie dla Was został uruchomiony kod ze zniżką 12%. Aby z niego skorzystać podczas składania zamówienia należy wpisać kod Cellulitka-14. Kod jest ważny do końca roku 2014! Zachęcam do skorzystania z okazji :)

1 komentarz:

Dziękuje za komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...