wtorek, 1 stycznia 2013

Rok 2013 - to rok sukcesu :) jestem pewna... mam wewnętrzne przeczucie, że rok 2013 będzie dla mnie bardzo owocnym okresem w życiu :). Dlaczego mam takie przeczucie? nie wiem... ale na pewno nie będę chciała tego zepsuć... więc będę robić wszystko aby za te 364 dni o 24:00 pijąc szampana z uśmiechem na twarzy i myślami w głowie być z roku 2013 zadowoloną!

Postanowienia ? Tak mam w zasadzie dwa postanowienia :

                                NIE LENIĆ SIĘ
                          BYĆ REGULARNĄ w tym co sobie założę


niby tylko dwa postanowienia i dla niektórych pewnie niewiele znaczące... ale znajdą się takie osoby które czytają bloga i wiedzą, że te dwa podejścia do życia są cholernie ciężkie do zrealizowania. To w zasadzie od nich WSZYSTKO zależy ;)

Moje podstawowe dwa postanowienia pozwolą spełnić moje marzenia :

 - być fit... i kto wie :) chciałabym być inspiracją dla innych,
 - rozwinąć bloga,
 - obmyślić plan działania na swój biznes ( mam już doświadczenie z handlem... niestety nieudane, ale nie będę się poddawać!).

i to w skrócie wszystko czego oczekuję od siebie od tego roku 2013. Dzień zaczął się od wody z cytryną, a teraz jestem po Skalpelu. Okres od połowy listopada do końca grudnia dał mi w kość... i to bardzo negatywnie. Na przyszły rok muszę obrać jakąś strategię przeciwdziałania negatywnym skutkom tego okresu..................15 komentarzy:

 1. życzę Ci właśnie tego co sobie postanowiłaś:) I 3mam kciuki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja sobie zapisuję w kalendarzu 31.12. pytanie "Czy mogę się napić szampana?" i każde przypadkowe zerknięcie na tę ostatnią stronę daje do myślenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. też myślę że to będzie rok sukcesów;) i gorąco Ci tego życze;)

  OdpowiedzUsuń
 4. powodzenia w realizacji założonych planów! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lepiej mieć 2 realistyczne postanowienia i zrealizować je w 100 % niż 10 za które się nawet nie weźmiemy! Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia! :)
  I szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 7. Powodzenia w postanowieniach i trzymam za ciebie kciuki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Być fit Tobie i sobie życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Hop Hop jak Ci idą postanowienia noworoczne;)?

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej dopiero założyłam bloga :) wyszukałam Cię już dawno i w sumie trochę mnie zainspirowalaś do utworzenia bloga, mamy podobne cele :) miałam Cię w zakładkach na telefonie, żebym czasem nie zapomniała adresu i cotygodniowo sprawdzałam na bierząco co u Ciebie słychac :) teraz wchodzę i patrzę że notki z postanowieniami niewiele się róZnią :D W nowym roku życzę Ci przedewszystkim sukcesu!!! pozdrawiam i dodaję do obserwowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Trzeba mieć bardzo silną wolę,żeby dążyć do realizacji postanowień noworocznych.:D
  Życzę wytrwałości.:P
  Pozdrawiam i obserwuję koleżankę z Malinowego Klubu.:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Pozdrawiam Koleżankę z Malinowego Klubu i dołączam się do grona obserwatorów - postaram się zaglądać tutaj częściej!

  OdpowiedzUsuń
 13. nie lenić się najlepszy z plan !:) Zapraszam ciebie na mojego bloga gdzie walczę z odchudzaniem i nie tylko , właśnie wstawiłam zdjęcia swojej sylwetki ,liczę na twoje rady . Pozdrawiam http://perfektbin.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Obserwuję ! :P
  Co do tych postanowień. Niby tylko 2, ale jakie ważne :D Ja też mam swoje postanowienia, ale nie będe tutaj o nich mówić :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...