sobota, 20 października 2012

Zagadka - co to jest ?

co to jest  ?


wiem, wiem pewnie większość z Was nie lubiła biologii ;)
Jest to organ tak ważny dla nas... a ja nie zdawałam sobie z tego sprawy tak na poważnie. Podejście miałam raczej na zasadzie że z tym oto organem mają kłopot ludzie starsi.. i dla nich jest wiele tabletek.... i tak dalej.

Jestem na etapie studiowania książki Plan Wypłukiwania Tłuszczu - w poniedziałek ruszam z dietą.
Ogromne wrażenie - oczywiście pozytywne wywiera na mnie ta dieta. Dieta może być spokojnie stosowana przez osoby które niekoniecznie chcą schudnąć... a np. tylko oczyścić organizm :) - już niedługo o tym napiszę więcej

Dzisiaj po krótce napiszę, że WĄTROBA bo to o nią się rozchodzi to jeden z moich największych kompanów walki z kg, cm, toksynami, cellulitem, złym samopoczuciem... i tak dalej!

Zbieram informację do napisania o tej diecie w 1 miejscu... dlatego dziś jak wspomniałam będzie krótko :) Was zachęcam do poczytania o wątróbce... Warto się nią zainteresować...


Wątroba jest jednym z największych organów ludzkiego organizmu. Pełni ponad 500 różnych funkcji. Najważniejszą jest rozkładanie i neutralizacja wszelkich toksyn, które dostarczamy wraz z pożywieniem i wdychanym powietrzem.

 

 


3 komentarze:

Dziękuje za komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...