wtorek, 23 października 2012

Wyniki konkursu // Zmiany na blogu //

Dziękuje eM, MissAnifares i Gyaruru za udział w konkursie.

Nagroda leci do MissAnifares która walczy sama z sobą i musi oczyścić organizm ;) doskonale to rozumiem bo i sama walczę ze sobą! 

 Dzisiaj przed pracą lecę po wybrany przez MissAnifares PlussszDetox.

Nagrody pocieszenia w formie próbek zapachu Avonu lecą do eM i Gyaruru - proszę o Wasze adresy korespondencyjne na cellulittka@o2.plPS. jeżeli ktoś w ostatnim czasie miał okazję wypróbować PlussszLady proszę o zamieszczenie opinii pod tym postem. Dziękuję :)Przepraszam Was że piszę trochę bez ładu i składu ;) właśnie skończyłąm trening i piszę a ręce mi się trzęsą.. i w ogóle... niektóre z Was pewnie wiedzą jak to jest... Ba! mam nadzieję, że większość z Was wie jak to jest i mi wybaczycie ;)Drugi temat jaki chciałam poruszyć to zmiany na blogu. Jak widzicie zmienił się nagłówek :)
Pewna osoba którą na pewno znacie a przynajmniej większość powinna znać ;) - zrobiła mi podwójną niespodziankę!!! :) na jedną czekam z niecierpliwością..  a druga to nagłówek i drobne podpowiedzi co do samego bloga i jego wyglądu. Tą osobą jest Paulina z http://www.bycidealna.pl/JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ!!!
    

 

4 komentarze:

  1. Niemożliwe, a jednak wygrałam :) yupi!
    Ten wygląd jakoś bardziej przypadł mi do gustu, więc jak dla mnie zmiany bardzo pozytywne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Już zauważyłam wcześniej te zmianę na lepsze:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...