poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Ewa Chodakowska level3 - zwiastun, od jutra w kioskach!

Zwiastun znajdziecie na FB na fanpage SHAPE KLIK

Jutro znajdziecie płytkę w kioskach za 12,60zł, jutro tzn 28 sierpnia ;)Dodatkowo DZIEWCZYNY!!! to coś strasznego - płyty Shape z kwietnia i lipca na allego chodzą po 100zł za komplet! nie wiem dlaczego poniższe zdjęcie jest w tak kiepskiej jakości ale uwierzcie, że są tam wylicytowane zestawy które przekroczyły cenę 100zł!!!
Dlatego też jeżeli któraś z Was jest zainteresowana starymi numerami należy zgłosić się do prenumerata@quadwinkowski.pl, 0 67 210-86-50. Cena za 1 gazetę 12,60zł. Wydanie 4/2012 dostępne, 7/2012 również będzie - potwierdzone parę dni temu.

Ja dzisiaj będę po raz kolejny walczyć ze Skalpelem. Co do 3 płyty czekam na nią ale i ona poczeka na mnie ;) nie jestem jeszcze na nią gotowa!

5 komentarzy:

 1. Już nie mogę doczekać się tej jutrzejszej płyty!!! Zwiastun wygląda całkiem nieźle ;p

  OdpowiedzUsuń
 2. też jeszcze nie czuję się na siłach na trójkę, dopiero niedawno zaczęłam robić postępy w killerze. co do bajońskich sum na allegro, no cóż, Polak potrafi. całe szczęście, że nie wszyscy myślą tylko, jak by tu z innych po chamsku za dużo wycisnąć dzielą się przydatnymi informacjami : )

  OdpowiedzUsuń
 3. mam tak samo z TURBO spalaniem :) - kupię owszem ale bedzie czekać na swój czas.... jeszcze nie znudziłam sie killerem. musimy jeszcze sie dogadac, dotrzeć, nasz zwiazek potrzebuje jeszcze czasu...kiedys nastapi znużenie i pewnie zamienie go na turbo spalanie ale to jeszcze nie ten czas.

  OdpowiedzUsuń
 4. ćwiczyłam z Ewą raz i nie rozumiem ogólnego zachwytu ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja właśnie zamówiłam w redakcji, zapłaciłam za 2 numery, a przysłali tylko jeden :>

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...