piątek, 27 lipca 2012

Podsumowanie tygodnia 62,6kg
:) jak co tydzień podsumowanie tygodnia. Centymetr już wymierzył i zbadał co i jak.
Zachęcam do zaprzyjaźnienia się z centymetrem i powierzenia jemu sprawdzania efektów, a nie tylko wadze. Z wagą jak widać 62,6kg, a z centymetrami nie jest źle, nic nie przybyło, a trochę ubyło! :) i to z brzuszka aż 2cm w ciągu tygodnia ŁAŁ. To w jaki sposób ide małymi kroczkami do celu opisałam w poprzednim poście.
A ile tak naprawdę mam do zrzucenia ? ;) nie chce póki co pokazywać zdjęć. Moim marzeniem na dzień dzisiejszy jest wstawienie zdjęć z porównaniem, a na nie jeszcze za wcześnie.

Mam 155cm, 62,6kg - na pewno o 10kg za dużo, ale to nie jest moim celem na dzisiaj. Póki co cel to zejście poniżej 60kg, i ciągła walka z cellulitem. Dzięki temu blogowi udaje mi się trzymać w postanowieniach. Zachęcam do założenia tego typu bloga daje SIŁĘ ;).

Dzisiaj w związku z tym, że w niedzielę wyjeżdżam na wakacje opublikuje parę ciekawych postów. M.in o treningu na spalanie tłuszczu oraz jedzeniu mięsa i wędlin :)
Zapraszam do odwiedzenia później.

na koniec. biorę udział w konkursie organizowanym przez http://agatharuedelaprada.blogspot.com/. Zachęcam i Was do udziału i wygraniu :)
Adres do konkursu -> KLIKBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...